V průběhu několika měsíců Vás naučím
pevné základy o burze, a vše to, co jsem se naučil za první dlouhé roky samostudia

A to vše BEZ RIZIKA, BEZ KAPITÁLOVÝCH INVESTIC a HRAVOU FORMOU.

Vezměte prosím na vědomí, že v tomto kurzu si hrajeme. Hrajeme si, abychom se něco naučili. Hrajeme si profesionálně, podle určitých pravidel, která jsou naháněčům na burzy neznámá. Oni totiž chtějí naše peníze. My chceme vydělávat to, co se v tom gigantickém penězovodu světových burz nachází. To je zatracený rozdíl.

Přijdete sami na jednu úžasnou věc:
Pochopíte těch pár věcí, které vám řeknu, uděláte to, co uvidíte na videích a vyzkoušíte si vše bez rizika formou hry v podmínkách reálných trhů, zjistíte, jak se věci mají.

A navíc přidám vše, na co jsme přišli spolu se stovkami mých klientů v praxi za posledních 13 let. Jednoduše a srozumitelně.

Tuto ojedinělou příležitost finančního vzdělání již uchopilo
více než 500 lidí před Vámi...

Reference účastníků VIP meetingu v Praze
Co říkají absolventi o kurzu Hrajemesinaburze?

Stanislav TitlMichaela AdamováLadislav Slustik a Petra Kubicova


Jak to vypadá ve členské sekci a informacemi nabité
VIP skupině na Facebooku?Online minikurz "Hrajeme si na burze"
jsme pro Vás nachystali ve 2 verzích...

Za 3990 Kč (147 EUR) získáte Hrajeme si na burze & Jak začít bez rizika:

7 základních částí kurzu - videa eBooky ve formě PDF, komentáře a servis, podpora online


K tomu:

Standartní servis a podpora týmu kurzu pro účastníky (zejménapro práci s platformou pro obchodování) + 50% sleva na Semináře a VIP Meeting v roce 2014

Plus navíc tyto BONUSY:Za 9990 Kč (370 EUR) získáte exkluzivní VIP TRADER verzi:

Verze VIP Trader obsahuje celý Online kurz Hrajeme si na burze v základní verzi, rozšířené o minikurz Technické analýzy, nová prémiová videa, články a webináře. Budete s námi znovu online po celou dobu základní části kurzu + budeme postupně přidávat témata VIP Trader:

Navíc nabídka, která se nebude opakovat:Kurz jsem rozdělil na 7 částí, které vám budu postupně zasílat emailem a budu je postupně zveřejňovat na webu, vždy krátké video a sumář informací v PDF. Stručně. Pokud vás bude zajímat více, pohledejte si informační zdroje na internetu, nebo přijďte na můj Live Seminář během podzimu. Nicméně doporučuju v této fázi věci zbytečně nekomplikovat a vpouštět do hlavy pouze to důležité.

Máte mé slovo na kvalitní a informačně nabitý obsah,
pokud ale...

...bezprostředně po 3. části kurzu zjistíte, že dané informace nejsou pro Vás a nepřinášejí Vám žádnou hodnotu, obratem Vám vrátím peníze. Tuto garanci je třeba využít před zveřejněním 4. části kurzu a to písemnou formou na adresu společnosti nebo emailem.

Chci v kurzu pouze opravdové zájemce!
Děkuji za pochopení.


Jirka Mazur
Váš průvodce burzou a team kurzu Hrajeme si na burze